Firma

Historia firmy MAREX MOTOR Mankiewicz sięga lat 60-tych. Założyciel firmy Ryszard Mankiewicz odnosił liczne sukcesy w wyścigach motocyklowych zarówno w kraju, jak i w Europie (siedmiokrotny Mistrz Polski, Zasłużony Mistrz Sportu, jako jedyny Polak w tej dyscyplinie wielokrotnie zajmował 3-7 miejsce w eliminacjach do Motocyklowych Mistrzostw Świata w klasach 125 i 250ccm).

Firma MAREX MOTOR s.c posiadała autoryzację serwisową YAMAHA w latach 1992-2013. Obecnie działamy jako niezależny serwis nie posiadający autoryzacji YAMAHA Odział w Polsce.

W 2004 roku zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem "YAMAHA Dealer Award" za lojalność, partnerstwo i długoletnią współpracę przez YAMAHA MOTOR EUROPE NV (takie wyróżnienie otrzymało jedynie siedemnastu dealerów z całej Europy).

W dobie, kiedy tak gwałtownie wzrasta zainteresowanie jednośladami, ich wykorzystanie oraz pasja do motocykli wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom oferując pełną gamę oryginalnych akcesoriów i części zamiennych YAMAHA.

Naszą misją jest podzielić się z Tobą doświadczeniem w wyborze najodpowiedniejszego motocykla, przy wsparciu profesjonalnego personelu.

Dla naszych klientów, fanów YAMAHA organizujemy wspólne wyjazdy motocyklowe oraz naukę jazdy na motocyklach różnych typów i na różnych poziomach zaawansowania.